Reportaż ślubny

U mnie nie znajdziecie wielu wersji pakietów czy ofert. Reportaż ślubny jest jeden, tak jak i ślub, to po co kombinować. Jako fotograf na wesele z dużym doświadczeniem, stworzę dla Was piękne, wyjątkowe zdjęcia, które z pewnością będą najlepszą pamiątką z uroczystości.

Ślub zaczyna się od przygotowań Pani Młodej i Pana Młodego, i tak też powinna się zaczynać moja obecność przy Was. Kolejnym przystankiem tej zaczynającej się podróży jest ceremonia w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego. Szybkie zdjęcie grupowe, o ile pogoda pozwala, i już rodzice witają Was chlebem i solą. Kieliszki rozbite, pierwszy taniec i bezsprzecznie zabawa się rozkręca. Godna uwagi jest szybka mini sesja, jak również zdjęcia z rodzicami i na koniec oczepiny. Po oczepinach zostawiam Was i życzę udanej zabawy do białego rana.

Po ślubie, gdy już wszyscy dojdą do siebie, nadchodzi czas na sesje plenerową. Termin i miejsce wstępnie można ustalić przed ślubem, jednak dopiero po dniu ślubu dogrywamy szczegóły.

Fotografia ślubna zostaje przekazana na okolicznościowym pendrive z Waszymi imionami i datą uroczystości. Całość będzie zapakowana w eleganckie pudełko. Dodatkowo otrzymacie 20 zdjęć w formacie 15×21 cm.

Dodatkowo płatne

I na tym może kończyć się oferta, ale nie musi! Proponuję przede wszystkim jako usługi dodatkowo płatne:

 • dowolną ilość drukowanych odbitek w dowolnym formacie,
 • fotoalbum oprawiony w ekoskórę, skórę lub materiał. Polecam album o wymiarach 30×30 cm i 12 rozkładówek. Przed wykonaniem albumu przesyłam Wam projekt do akceptacji, ponieważ Wasza opinia jest dla mnie ważna. Zdjęcia są drukowane na papierze jedwabistym, który fakturą przypomina płótno. Album zwiera zdjęcia nie tylko z dnia ślubu ale również z pleneru.
 • fotoalbumy dla rodziców, polecam wymiary 20 x 20 cm,
 • klasyczny album z odbitkami,
 • fotobudkę jako atrakcje dla gości weselnych,

Reasumując jako fotograf śluby wykonuję zdjęcia w całej Polsce. Głównie na terenie Śląska (Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Tychy, Katowice, Rybnik.Racibórz), Małopolski (Kęty, Wadowice, Oświęcim, Kraków).

Chcecie dowiedzieć się o cenę dzwońcie Maciej Wasz fotograf na wesele tel 606 102 401 lub napiszcie na maila.

Wedding.pl Poleca

Kubek z nadrukiem

Fotokubek może być klasyczny biały, z kolorowym wnętrzem lub kolorowym obrzeżem. Kubek może również posiadać ucho w kształcie serca.
Kubek magiczny w przeciwieństwie do zwykłych kubków wzbudza największe zainteresowanie. Jest to kubek, który ma jednolitą barwę i dopiero po napełnieniu go wrzątkiem odkrywa ukryte zdjęcie/tekst. W ofercie posiadam duży wybór kolorów kubków.

Oprócz kubków w ofercie posiadam również inne foto-gadżety takie jak:

 • Torby/torebki z miejscem na klapie do umieszczenia dowolnego zdjęcia.
 • Szkatułki ze zdjęciem lub grafiką.
 • Fotopuzzle z własnym zdjęciem lub tekstem.
 • Podkładki pod kubek kwadratowe bądź okrągłe.
 • Podkładki pod myszkę.
 • Foto panele do postawienia np. na komodzie lub do powieszenia na ścianie.

Taki panel może być pojedynczy lub składać się z kilku części. Zdjęcie jest nanoszone bezpośrednio na panel (nie jest to tradycyjna odbitka przyklejona/wstawiona do panelu) cechuje się wyjątkową barwą kolorów i wyjątkowym połyskiem. Zdjęcie nie jest też przysłonięte szybą, jak to ma miejsce w antyramie.

Produkty z własnym nadrukiem zamawiamy w sklepie internetowym www.fotokubek.eu